Hakkımızda
BİZ KİMİZ


REEL Bilgisayar Sistemleri İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluş amacı; Ülkemizde ve dünyada ihtiyaç duyulan bilişim ürünleri ve benzeşen ürünlerin üretimini, ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmek bu alandaki hizmet ve ürün kalitemizle ilgili sektörlere artı değer katmaktır.

Kurumumuz özellikle bilgisayar sarf malzemeleri ithalatı ve üretimi ile yola çıkmış olup, 2006 yılı itibari ile teknolojik hobi gurubu ürünlerin ithalatını gerçekleştirmiştir. 2011 yılı içinde tüm ürün gruplarımız ile ihracata yönelik altyapı çalışmaları hız kazanmıştır.

Üretimini ve ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler; tüm Türkiye genelindeki ulusal, yerel mağaza zincirleri, bayi kanalları, sanal mağazalar ve toptancılar tarafından müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Arge çalışmalarımız uzman kadromuzca yürütülmekte ve her geçen gün daha geniş ve kaliteli ürün gamını müşterilerimize sunulmaktayız. Kurumun merkezimiz 1300 m2 lik alanda genç dinamik kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ

Çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri hayatımıza dâhil ederken bu alanda oluşan toplam kalite anlayışını en üst mertebelere taşıyarak, insana, çevreye, doğaya ve geleceğe yapılan yatırımlara öncü ve köprü olmak.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; geçmişten gelen ürün, arge ve hizmet kalitemizdeki birikimlerimizi, bu gün ve gelecekte ihtiyaç duyduğumuz ve duyacağımız iş, yaşam, benden ve ruh verimliliğimizi en üst seviyelere taşıyacak ürünleri geliştirmek ve sizlerin hizmetine sunmaktır.


Tel :. (0216) 399 84 54
E-posta :. iletisim@reelbilgisayar.com